O nas Firma

Sklep internetowy Agrochemia24.pl jest częścią firmy „Agrochemik Wojciech Sagan”. Jest to firma rodzinna powstała w 1994r. Korzenie firmy sięgają lat 70-tych XX wieku, kiedy to rodzice przez wiele lat zajmowali się zaopatrzeniem gospodarstw rolnych i sadowniczych w środki ochrony roślin.

Poznaj naszą historię

Sklep internetowy Agrochemia24.pl jest częścią firmy „Agrochemik Wojciech Sagan”. Jest to firma rodzinna powstała w 1994r.

Korzenie firmy sięgają lat 70-tych XX wieku, kiedy to rodzice przez wiele lat zajmowali się zaopatrzeniem gospodarstw rolnych i sadowniczych
w środki ochrony roślin.

Przez pokolenia zdobywaliśmy wiedzę i doświadczenie abyśmy mogli wspólnie dostosować najlepszą ochronę waszych upraw. Obecnie naszym celem jest dotarcie do rolników i sadowników na terenie całego kraju.

Pomysł syna, który ukończył Uniwerystet Rolniczy, aby rozszerzyć naszą działalność o sprzedaż internetową wydaje się bardzo słuszny.
Ważnym elementem strategii naszej firmy jest bliska współpraca z producentami i dystrybutorami środków ochrony roślin.

W ostatnich kilku latach weszliśmy w kooperacjęz największym polskim producentem  środków ( 100% polski kapitał) INNVIGO i dystrybutorem CHEMIROL. ( również 100% polska firma).

Pierwszym najważniejszym atutem tych firm jest dopasowanie produktów, ich dawkowania i możliwość łączenia w warunkach polskiego klimatu.
Posiadają ponad 300 pól doświadczalnych na terenie całej polski, gdzie przez cały czas są testowane nowe komponenty.

Dzięki tej współpracy Agrochemia24.pl może wam zaoferować właściwe i skuteczne produkty. Drugim nie mniej ważnym atutem tej współpracy są dużo niższe koszty zabiegów w porównaniu z ofertą koncernów zagranicznych.

Sklep internetowy Agrochemia24.pl posiada pełną gamę środków ochrony roślin, które pomogą wam rozwiązać problemy waszych upraw w rozsądniej cenie!

Zapraszamy do współpracy.

Zobacz produkty

ico_count_1-1.png

30

ton sprzedanych nasion

ico_count_2-1.png

2720

km² zasianych pól

ico_count_3-1.png

50

zaopatrywanych farm

ico_count_4-1.png

128

ton nawozów

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe